Fundacja Polska Edukacja im. Komisji Edukacji Narodowej - Aktualności

Fundacja Polska Edukacja im. Komisji Edukacji Narodowej, Fundacja, Polska, Edukacja, Białystok, KEN.

OVERVIEW

This site fundacjapolskaedukacja.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have probed nineteen pages within the website fundacjapolskaedukacja.pl and found two websites referencing fundacjapolskaedukacja.pl. We have observed one social network sites retained by fundacjapolskaedukacja.pl.

FUNDACJAPOLSKAEDUKACJA.PL RANKINGS

This site fundacjapolskaedukacja.pl is seeing a alternation amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjapolskaedukacja.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjapolskaedukacja.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjapolskaedukacja.pl

Strona główna

Na tej stronie możesz dowiedzieć się wszystkiego o Młodzieżowej Orkiestrze Dętej i Grupie Tańca Współczesnego Zespołu Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku oraz o Zespole Tambourmajorek, który współpracował z orkiestrą w latach 1998-2007.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ALLEGRO - Aktualności

Metoda NDT-Bobath - doskonała metoda rehabilitacji niemowląt i małych dzieci - w naszej poradni! Najbardziej znana i rozpowszechniona na całym świecie metoda rehabilitacyjna pracy z dziećmi już dostępna u nas! Metoda NDT Bobath jest skierowana wszystkim do niemowląt z zaburzeniami napięcia mięśniowego, asymetrią ułożeniową, opóźnieniem psychoruchowym oraz do wszystkich dzieci młodszych i starszych mających nieharmonijny rozwój ruchowy. Konsultacje w zakresie rozwoju dziecka od pierwszych dni życia.

WHAT DOES FUNDACJAPOLSKAEDUKACJA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjapolskaedukacja.pl Mobile Screenshot of fundacjapolskaedukacja.pl Tablet Screenshot of fundacjapolskaedukacja.pl

FUNDACJAPOLSKAEDUKACJA.PL HOST

We diagnosed that the main page on fundacjapolskaedukacja.pl took eight hundred and twenty-eight milliseconds to download. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
78.46.90.170

I detected that this domain is weilding the Apache server.

Fundacja Polska Edukacja im. Komisji Edukacji Narodowej - Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

This site had the following on the homepage, "Konferencja PROFILAKTYKA DZIECI I MŁODZIEŻY." Our analyzers noticed that the web page said " Zachęcamy do udziału w konferencji organizowanej przez zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie Szansa." The Website also stated " STOWARZYSZENIE POMOCY RODZINIE I DZIECIOM SZANSA. Która odbędzie się dnia 15. W Auli Widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii." The website's header had fundacja polska edukacja as the most important keyword. It was followed by fundacja, edukacja, and szkolenia which isn't as ranked as highly as fundacja polska edukacja. The next words the site uses is białystok. placówki oświatowe was also included and could not be viewed by search parsers.

VIEW MORE WEB SITES

SALON GABRIEL PARIS

Soyez informé des nouveautés du SALON GABRIEL. BIENVENUE AU SALON GABRIEL! LES COIFFURES AU SALON GABRIEL. PRODUITS EN VENTE AU SALON.

Каталог продукции. Каталог продукции

Лаки, краски, растворители. Герметики, клеи, пены монтажные. Шпагаты, веревки, шнуры. Вспомогательные ленты для производственного оборудования.